Opis stanowiska pracy

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy, to największa placówka onkologiczna w Polsce, aktywnie prowadząca badania nad rozwojem metod leczenia Pacjentów onkologicznych, kształcąca nowe kadry medyczne i naukowe w tym kierunku, współpracująca z zagranicznymi placówkami i instytutami zajmującymi się tematyką profilaktyki i walki z nowotworami. Misją Instytutu jest tworzenie nowej wiedzy w dziedzinie onkologii i standardów postępowania w celu przeciwdziałania chorobom nowotworowym i leczenia Pacjentów. W realizacji celów Instytut opiera się zarówno na nowoczesnych technologiach i metodach badawczych, jak i na wysoko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracownikach i zaangażowanej kadrze naukowej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Starszy Specjalista w Dziale Funduszy Zewnętrznych

Nr ref. SDFZ/20/2020

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów dofinansowanych z funduszy UE oraz zasad kwalifikowalności kosztów;
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie;
  • Doświadczenie w tworzeniu budżetu, harmonogramów rzeczowo-finansowych dla projektów inwestycyjnych oraz w ich realizacji i sprawozdawczości;
  • Doświadczenie w realizacji projektów, w których rozliczane są koszty personelu;
  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów ze środków: UE oraz budżetu państwa;
  • Umiejętność tworzenia czytelnych raportów i analiz oraz prezentowania ich na różnych poziomach organizacji;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość zasad księgowości będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość przepisów ustawy o zamówieniach publicznych będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, dokładność, wnikliwość oraz dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Do zadań na ww. stanowisku należeć będzie między innymi:

  • Monitorowanie dostępności funduszy, w tym informacji o nowych naborach wniosków/konkursach w ramach instrumentów pomocowych;
  • Pozyskiwanie oraz analizowanie niezbędnych informacji do tworzenia projektów/ wniosków aplikacyjnych;
  • Opracowanie analiz ekonomiczno-finansowych do tworzenia projektów/ wniosków aplikacyjnych;
  • Rozliczanie finansowe projektów, w tym: kontrola prawidłowości angażowania personelu, wystawionych faktur, sporządzanie wniosków o płatność, analiz wykonania budżetu w trakcie realizacji Projektu, prowadzenie bieżącej ewidencji związanej z wydatkowaniem środków w ramach Projektu, monitorowanie prawidłowości wydatkowania środków;
  • Opracowywanie i aktualizacja harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji projektu;
  • Nadzór nad realizacją postępowań ofertowych i procesów zakupowych w ramach projektu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • warunki do poszerzania wiedzy praktycznej i zdobywanie doświadczenia;
  • pracę w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli chcesz brać udział w realizacji misji Instytutu, zapraszamy do złożenia aplikacji (CV) do dnia 31.08.2020 r., w wersji elektronicznej za pomocą przycisku "aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/kami

Prezentacja firmy

Instytut jest jednostką naukowo-badawczą i usługowo-leczniczą zapewniaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa