Starszy specjalista w dziale funduszy unijnych.

Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert

02-304 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Celem działu jest pozyskanie dotacji oraz rozliczanie projektów dla Klientów firmy.

Obowiązki:

1. opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi konkursów,
2. kontakty z instytucjami zarządzającymi i pośredniczącymi oraz uczestnikami projektu,
3. organizacja i nadzór nad pracą zespołu projektowego i podwykonawców,
4. sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej, rozliczenia projektu,
5. sporządzanie wniosków o płatność w dedykowanych systemach informatycznych (np. SL2014),
6. wprowadzanie zmian do projektu,
7. monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu,
8. aktywna współpraca z pozostałymi działami i komórkami, m.in. w zakresie promocji, rozwoju sprzedaży, rozwoju produktów, systemu zarządzania, budowania pozycji i wizerunku firmy.

Wymagania

1. wykształcenia wyższego,
2. doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych(POIR, POPW, RPO, PO WER i wcześniejszych) minimum 3 lata ,
3. dobrej znajomości zagadnień dotyczących funduszy UE, znajomości wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków,
4. wiedzy i doświadczenia w opracowaniu wniosków dotacyjnych,
5. umiejętności zarządzania projektami, w tym rozliczeń projektu i kontroli płynności projektu,
6. praktycznej umiejętności tworzenia dokumentów projektowych: umowy, zapytania ofertowe, postępowania zgodnie z zasadą konkurencyjności, zestawień finansowych, etc

Prezentacja firmy

Acuarius Consulting specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse