Starszy Specjalista Rekrutacji (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych (tymczasowych oraz stałych),
  • analiza bazy/rynku oraz prowadzenie aktywnych poszukiwań, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
  • ocena kompetencji kandydatów,
  • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę kodeksową,
  • różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
  • wysoką autonomię działań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon,
  • system regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.
Miejsce pracy: Poznań (Stare Miasto)

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy