Starszy Specjalista/Koordynator Działu Kontroli Jakości

Gi Group Sp. z o.o.

Kamienica Polska, śląskie

Miejsce pracy: Kamienica Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie pracą Działu Jakości (dwie osoby)
  • Prowadzenie procedur zapewnienia jakości (dokumentacja ISO, nadzór nad narzędziami)
  • Przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów ISO
  • Kontakt z klientami i dostawcami
  • Bieżąca kontrola jakości; kontrola dostaw surowców, kontrola stanowisk pracy, pomiary na maszynie współrzędnościowej i na projektorze

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w Dziale Jakości
  • Znajomość technik i technologii obróbki metalu
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość technik i narzędzi pomiarowych, metod i narzędzi jakości - warunek konieczny
  • Znajomość systemu zapewnienia jakości
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość standardów jakościowych w przemyśle samochodowym i lotniczym mile widziane
  • Wysoka odpowiedzialność, solidność, rzetelność, zaangażowanie, duża samodzielność w realizacji zadań i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: 7-15 i 15-23

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą: umowa na okres próbny (3 miesiące), czas określony (3 lata), czas nieokreślony (może to być przedmiotem negocjacji)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynkuMożliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacjiNiezbędne szkoleniaMiłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Firma opłaca 50% kosztu ubezpieczenia zbiorowego
  • Na koniec roku wszyscy pracownicy otrzymują bonus pieniężny
  • Pracodawca organizuje imprezę integracyjną raz do roku
  • Sponsorują wyjazdy zorganizowanych grup pracowników np. na narty czy zawody sportowe
  • Dodatkowo jest możliwość wypożyczenia na preferencyjnych warunkach np. samochodów dostawczych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.