Starszy Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta dużej firmy z branży Retail, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Zarządzania RyzykiemMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • kształtowanie polityki zarządzania ryzykiem w firmie
  • rozwój wewnętrznych mechanizmów ograniczania i kontroli ryzyka w firmie
  • odpowiedzialność za audyty wewnętrzne
  • monitorowanie zgodności podejmowanych działań w firmie z regulacjami zewnętrznymi  i wewnętrznymi
  • rekomendowanie i realizacja optymalnych rozwiązań na podstawie przeprowadzonych analiz
  • szukanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ukończone studia z zakresu ekonomii, finansów lub pokrewne
  • zdolności analityczne, oraz dobra znajomość analizy finansowej
  • znajomość MS Excel i PowerPoint
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w innowacyjnych projektach firmy
  • pakiet dodatkowych benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.