Starszy Specjalista ds. Trade Marketingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów, dużej firmy z branży FMCG obecnie poszukujemy:

Starszy Specjalista ds. Trade MarketinguMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Wspieranie procesu przygotowania planu działań Trade Marketingowych w kanale nowoczesnym.
  • Przygotowywanie danych, analizę, ocenę wszystkich dostępnych danych wewnętrznych oraz zewnętrznych dotyczących sytuacji rynkowej marek w kanale.
  • Opracowywanie, prezentację, wdrożenie oraz rozliczanie promocji/akcji wspierających sprzedaż w uzgodnieniu z m.in. Działem Sprzedaży, Logistyki oraz pozostałymi działami niezbędnymi do poprawnego wdrożenia aktywności dla wybranego segmentu kanału.
  • Ocenę efektywności akcji promocyjnych, ich skuteczności, rentowności oraz kontrolę kosztów.
  • Rozpoznawanie zapotrzebowania na materiały POS oraz zamawiania trwałych i akcyjnych materiałów POS zgodnie z wewnętrzną procedurą zakupową.
  • Koordynację dostaw materiałów POS, zapewnienie odbioru jakościowego, utworzenie i wprowadzenie w życie procedury reklamacji.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z zewnętrznymi agencjami/dostawcami materiałów POS.
  • Monitorowanie trendów na rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w obszarze trade marketingu.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Znajomość programu Excell na poziomie zaawansowanym.
  • Mile widziana znajomość środowiska SAP.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży FMCG.
  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę.
  • Opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie  na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.