Starszy specjalista ds. serwisu urządzeń drukujących

Fast IT Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz lub Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Od 1995 roku funkcjonujemy w branży ICT jako jeden z czołowych integratorów rozwiązań IT w kraju. Doświadczenie naszego zespołu to kilkaset zrealizowanych projektów. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów IT od analizy potrzeb, przez dobranie optymalnego rozwiązania, po obsługę wdrożeniową i serwisową. Wśród naszych klientów jest kilkadziesiąt firm z listy Top 500 największych polskich przedsiębiorstw i dużych instytucji publicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Nr referencyjny: BY/08/2017

Kogo szukamy?

Jako autoryzowany serwis firmy Xerox, szukamy osoby która będzie wykonywać naprawy urządzeń drukujących w siedzibie klienta. Kogoś kto nie boi się wyzwań, jest zmotywowany do rozwijania swoich kompetencji, dobrze radzi sobie ze stresem i kontaktem z klientem.

Główne zadania:

  • Nadzór nad urządzeniami kopiująco- drukującymi,
  • Zapewnienie ciągłego funkcjonowania urządzeń i oprogramowania,
  • Wykonywanie napraw u klientów,
  • Prowadzenie dokumentacji napraw,
  • Prowadzenie lokalnego magazynu części zamiennych,
  • Instalowanie oraz konfigurowanie nowych urządzeń,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • 2-letnie doświadczenie w serwisie urządzeń drukujących,
  • umiejętność pracy w zespole oraz wspierania innych,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, komunikatywność.
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość cyfrowych urządzeń poligraficznych,
  • znajomość systemów zarządzania drukiem,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość serwisowania innych urządzeń, jak serwery, PC itd.

Oferujemy:

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak: komputer, telefon, samochód oraz narzędzia serwisowe,
  • dostęp do szkoleń,
  • możliwość rozwoju.

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować za pomocą opcji "Aplikuj".

Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'''

Prezentacja firmy

Firma FAST istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się wdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne