Starszy specjalista ds. rekrutacji (m/k)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Oferta przeznaczona dla doświadczonych rekruterów zajmujących się rekrutacjami stałymi, stanowiska specjalistyczne. Mile widziane osoby z firm rekrutacyjnych.

Informacje o kliencie

Klientem jest firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii. Firma działa także na rynku niemieckim i planuje dalszy rozwój na rynkach zagranicznych. Miejsce pracy znajduje się w biurowcu KTW w Katowicach.

Opis stanowiska

  • rekrutacja end2end - stanowiska specjalistyczne oraz podstawowe
  • współpraca z managerami pod kątem prowadzenia projektów rekrutacyjnych
  • realizacja ustalonych KPI's
  • raportowanie i ścisła współpraca z dyrektorem HR

Profil kandydata

  • minimum 2- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych, direct search
  • kreatywne podejście dotyczące pozyskiwania odpowiednich kandydatów na realizowane stanowiska
  • samodzielność działania, własna inicjatywa
  • znajomość języka angielska minimum w stopniu B1, umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie + premia
  • benefity pozapłacowe: opieka lekarska, karta multisport, ubezpieczenie grupowe
  • zdobycie doświadczenia oraz rozwój w wewnętrznych strukturach firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page