Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, lidera w swojej branży, dużej firmy handlowej o rozproszonej strukturze, poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer BrandinguMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Planowanie, nadzór i prowadzenie rekrutacji do różnych działów w organizacji (m.in. Logistyka, IT, Administarcja, Analizy)
  • Współtworzenie i realizacja strategii w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Nadzór nad procesem wdrażania pracowników do firmy
  • Raportowanie działań do kadry managerskiej
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań
  • Budowanie zaangażowania pracowników
  • Prowadzenie oraz koordynowanie projektów z zakresu miękkiego HR

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (psychologia, ZZL, Socjologia i pokrewne)
  • Doświadczenie w samodzielnym planowaniu i prowadzeniu rekrutacji na wszystkie szczeble
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów wdrożeniowych do firmy a także innych projektów HR-owych
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Pakiet benefitów
  • Dużą samodzielność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.