Starszy Specjalista ds. Realizacji Usług

Work Service

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków
- udział w procesie przygotowania koncepcji technicznej realizacji usług transmisji danych dla operatorów krajowych i zagranicznych
- udział w procesie dostarczania usług transmisji danych dla operatorów krajowych i zagranicznych (nadzór nad realizacją)
- techniczne wsparcie jednostek sprzedaży usług transmisji danych na rynku hurtowym

Wymagania

Wymagania:
¬- wykształcenie wyższe (minimum dyplom inżyniera) na kierunku telekomunikacja lub pokrewnym
- znajomość technologii Ethernet, IP, xDSL, SDH
- umiejętność prowadzenia projektów
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. egzamin na poziomie B2)
- wysoka komunikatywność

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja