Starszy specjalista ds. procesów rekrutacji i HR

Bres-Bud

41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

O czym marzymy?

- że będziesz naszym Rekruterem- Head Hunterem!

- że Twoim marzeniem jest praca w dziale Rekrutacji, Kadr i HR

- że kompleksowo przeprowadzisz dla nas procesy rekrutacyjne: od zaplanowania

strategii (nawet alternatywnych), tworzenia i zamieszczania ogłoszeń, rozmów

kwalifikacyjnych i selekcji pracowników, aż po ogarnięcie chaosu w zakresie

dokumentacji kadrowo- płacowej.

- że akta osobowe, ewidencja czasu pracy, dokumenty, zaświadczenia- to Twoja bajka!

- że cechuje Cię świetna organizacja czasu, pracy i zaangażowanie w zlecone zadania

- że pochwalisz się nam wykształceniem kierunkowym i zdobytym już doświadczeniem

- że swobodnie posługujesz się komputerem, doskonale znasz MS Office

- że pozytywnie zaskoczysz nas znajomością programu Comarch Optima

- że wierzysz w siebie jako w Rekrutera- wiesz jak dobrze budować zespoły pracownicze

- że lubisz kontakt z ludźmi i jesteś osobą mega komunikatywną

- że w pełni angażujesz się w to co robisz, nie ściemniasz, nie przeciągasz deadline’ów

- że chcesz pomóc nam rozbudować zespół specjalistów na rzecz rozwoju firmy

- że nie boisz się wyzwań, cechuje Cię kreatywność, pomysłowość i lojalność

W zamian za to:

- zapewnimy Ci pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- nigdzie nie znajdziesz lepszej ekipy współpracowników niż my :)

- świetna atmosfera i wzajemna pomoc w pracy to klucz naszego sukcesu

- zapewnimy wsparcie, potrzebną pomoc, informacje niezbędne do Twej pracy

- będziesz mieć możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia

- dostaniesz zatrudnienie w ramach umowy o pracę i wypłatę zawsze na czas

- Twoją pracą i postawa będzie mieć realny wpływ na Twoje zarobki

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
- Wykształcenie wyższe - adekwatne do stanowiska
- Znajomości zagadnień z zakresu obsługi kadrowo-płacowej firmy
- Bardzo dobra znajomość prawa pracy
- Umiejętność efektywnej i samodzielnej organizacji czasu pracy
- Bardzo dobrych umiejętności komunikacji
- Wysokich kompetencji interpersonalnych i organizacyjnych

Prezentacja firmy

Firma Bres-Bud Michał Jarek jest firmą wyspecjalizowaną w kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja