Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym z branży konsultingowej poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Płac

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów płacowych;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT i sprawozdań do GUS;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Weryfikacja procedur, polityk i regulaminów związanych z kwestiami płacowymi;
  • Doradztwo prawne w sprawach personalnych dotyczących zarówno polskich pracowników
  • jak i obcokrajowców;
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawnych;
  • Przygotowywanie raportów i analiz płacowych.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w naliczeniu wynagrodzeń;
  • praktyczna znajomość sporządzania listy płac w programie SAP (mile widziana znajomość
  • programu Płatnik);
  • doświadczenie w zastosowaniu przepisów z zakresu polskiego prawa pracy
  • i ubezpieczeń społecznych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu programów MS Office, w szczególność MS Excel;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • dokładność, sumienność i zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju;
  • Szkolenia.

Aplikacje zawierające CV w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać za pomocą aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane obecnie i w przyszłości.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia.

Informacje w linku

Prezentacja firmy

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego<br/><br/>Nasza firma od 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa