Starszy Specjalista ds. Personalnych (Comp&Ben + Controlling) - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Personalnych (Comp&Ben + Controlling)Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Realizacja projektów, procesów i działań w zakresie polityki personalnej, w szczególności dotyczących systemów wynagrodzeń, premiowania, controllingu personalnego, itp.
  • Bieżący monitoring grupy wskaźników obszaru HR
  • Przygotowanie analiz i rekomendacji dotyczących polityki personalnej firmy, wynagrodzeń, świadczeń dodatkowych, itp.
  • Udział w projektach ogólnofirmowych np. wartościowania stanowisk pracy, planu zatrudnienia, itp.
  • Opracowywanie i opiniowanie regulacji wewnętrznych dotyczących obszaru prawa pracy

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze controlingu personalnego, Comp&Ben, analiz HR, itp.
  • Praktyczna wiedza w zakresie controllingu personalnego, prawa pracy, budowy systemów wynagradzania i premiowania, ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP HR
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie analizy i wnioskowania
  • Samodzielność i proaktywność
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i w zakresie budowania relacji

Nasz klient oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych oraz duże możliwości nauki i rozwoju wiedzy profesjonalnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.