Starszy Specjalista ds. Marketingu

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii marketingowej;
  • Obsługa serwisów www, współtworzenie profili Social Media i zarządzanie nimi, przygotowanie i aktualizacja treści marketingowych, prezentacji, folderów i materiałów sprzedażowych
  • Koordynacja i odpowiedzialność za wprowadzenie i rozwój projektów marketingowych;
  • Udział w organizacji eventów promocyjnych, targów, konferencji oraz prowadzenie projektów specjalnych z wykorzystaniem Social Media i szeroko pojętych narzędzi digital
  • Kreowanie i realizacja strategii komunikacji z rynkiem i dbanie o rozwój marki;
  • Prowadzenie analizy rynku i otoczenia konkurencyjnego;

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek – marketing;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu w branży ubezpieczeń lub finansowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne;
  • Kreatywność, energia i pasja do tworzenia

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku;
  • Nowoczesne narzędzia i systemy wspierające codzienne zadania;
  • Solidny pakiet benefitów pozapłacowych.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl