Starszy Specjalista ds. marketingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta firmy z branży Fashion, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. marketingu Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne tworzenie działań marketingowych, w szczególności marketing online
  • Współtworzenie i realizacja strategii marki w online
  • Planowanie i realizacja działań reklamowych
  • Monitoring działań konkurencji
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z działem e-commerce
  • Bieżąca analiza rynku

Wymagania:

  • Minimum 3- letnie doświadczenie w pracy w marketingu- warunek konieczny znajmość branży Fashion
  • Samodzielne prowadzenie kampanii reklamowych
  • Doświadczenie w pracy z działem e-commerce (mile widziane)
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Kreatywność i nieszablonowe myślenie

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Stabilne warunki pracy
  • Udział w strategii budowania marki
  • Możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.