Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji Powierzchni Biurowych

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest znany, wrocławski deweloper mieszkaniowy, ceniony za jakość swoich inwestycji oraz ich wykonanie.

W związku z rozwojem struktur działu komercjalizacji powierzchni biurowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji Powierzchni BiurowychMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie nie najemców pod wielkopowierzchniowe, nieruchomości biurowe na terenie województwa dolnośląskiego (głównie Wrocławia),
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i komunikacji z potencjalnymi najemcami,
  • Negocjacje warunków wynajmu i zapisów w umowach,
  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie wynajmu powierzchni biurowych,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi członkami działu i Zarządem.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży oferty wynajmu nieruchomości biurowych zdobyte w międzynarodowym środowisku biznesowym (mile widziane po stronie właściciela nieruchomości),
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe, z obszaru nieruchomości),
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), pozwalająca na sprawną komunikację z inwestorami zagranicznymi,
  • Znajomość branży nieruchomości i lokalnego rynku,
  • Chęć rozwoju zawodowego na stanowisko managerskie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Zorientowanie na cel,
  • Otwartość i przyjazne usposobienie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia,
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  • Pracę pod znaną i prestiżową marką, w gronie ekspertów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.