Starszy Specjalista ds. IT

Sii Sp. z o.o.

Jawor, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jawor

Dołącz do zespołu SII współpracującego z marką Mercedes-Benz!

Poszukujemy Specjalisty posługującego się językiem angielskim w stopniu dobrym, a także posiadającego minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze sieci lub infrastruktury IT.

Dla osób dojeżdżających z dalszej odległości możliwe jest udostępnienie samochodu służbowego lub dofinansowanie do kosztów dojazdu i zakwaterowania!

Aplikuj jeśli szukasz długoterminowego, jak i krótkoterminowego (min. 6 miesięcy) zatrudnienia.

Twoje zadania:

  • Wsparcie operacyjne w obszarze sieci i/ lub infrastruktury
  • Analiza i określanie wymagań technicznych
  • Przeprowadzanie technicznych kontroli wykonalności
  • Projektowanie koncepcji i rozwiązań infrastruktury
  • Zarządzanie cyklem życia infrastruktury dla zintegrowanych komponentów
  • Instalacja i dokumentacja nowych elementów infrastruktury, użytkowników, urządzeń i systemów
  • Przygotowanie infrastruktury IT do współpracy systemów i aplikacji z odpowiedzialnym administratorem systemu

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to Work przyznawany od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i międzynarodowych klientów
  • Praca w gronie najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie zaprojektowane, komfortowe biura
  • Prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu szkoleniach, meetupach czy webinarach
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie