Starszy Specjalista ds. Inwestycji

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Tarnów Opolski, opolskie

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów. Obecnie poszukujemy osoby z potencjałem do rozwoju, na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów Opolski

Główne zadania:

  • Prowadzenie projektów w branży elektrycznej i automatyki przemysłowej
  • Przygotowywanie opisu i budżetu zadań inwestycyjnych
  • Przygotowywanie planów szczegółowych dla wyznaczonych projektów inwestycyjnych
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych
  • Realizacja procesów inwestycyjnych zgodnie z przepisami prawa oraz obowiązującymi w organizacji procedurami
  • Bieżąca kontrola realizacji zadań projektowych
  • Raportowanie realizacji budżetu oraz zadań

Profil Kandydata :

  • Wykształcenie wyższe/inżynierskie – specjalność: Automatyk/Elektromonter
  • 10-letnie doświadczenie w obszarze inwestycji w branży produkcyjnej
  • Uprawnienia Energetyczne Grupa 1 powyżej 1kV - Dozór
  • Znajomość systemów zasilania i podstawowych zagadnień automatyki i komunikacji
  • Obsługa programu AutoCAD – min. czytanie rysunków, mile widziane MS Project
  • Wskazane - Uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Indywidualny Plan Rozwoju
  • Możliwość pracy w międzynarodowym Zespole