Starszy specjalista ds. infrastruktury

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko: Starszy Specjalista ds. infrastruktury.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma, która jest liderem na rynku w swojej branży oraz posiada jedną z najbardziej zautomatyzowanych fabryk w Europie.

Opis stanowiska

  • Opieka nad budynkami oraz infrastrukturą zewnętrzną, mediami, gospodarka odpadami, ochrona przeciwpożarowa, dozór higieniczny, ochrona mienia.
  • Przygotowanie krótko i długoterminowych planów obsługi urządzeń, instalacji i innych elementów infrastruktury technicznej w powierzonym obszarze działania, zgodnie z panującymi przepisami prawa, procedurami i standardami. Stała kontrola i ocena efektywności wykonanej pracy.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, przy jednoczesnej bliskiej współpracy z Kierownikami UR oraz Kierownikiem IT.
  • Przygotowywanie budżetu oraz bieżąca kontrola kosztów generowanych w zarządzanym obszarze.
  • Współudział w realizowanych procesach inwestycyjnych.
  • Zapewnienie przestrzegania w powierzonym obszarze standardów jakościowych wynikających z obowiązujących wewnętrznie wymagań.
  • Zachowanie otwartych i opartych na zaufaniu relacji biznesowych z klientami wewnętrznymi.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa i standardami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe.
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną (mile widziane w branży FMCG).
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Management.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji.
  • Umowa o pracę wraz z atrakcyjnym systemem premiowym.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page