Starszy Specjalista ds. HR

HRO Recruitment

Kraków, małopolskie

Starszy Specjalista ds. HR będzie odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w dedykowanej branży.

Obowiązki:

• Samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych (end-to-end) dla jednego z dedykowanych obszarów – stanowiska wyższego szczebla
• Koordynowanie pracy przydzielonego zespołu w celu osiągniecia maksymalnej efektywności
• Aktywny udział w projektach mających na celu poprawę efektywności zespołu
• Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych raportów dotyczących podjętych działań rekrutacyjnych
• Realizowanie działań Employer Branding’owych
• Zarządzanie i aktualizowanie bazy Kandydatów
• Zarządzanie pracą zewnętrznych dostawców

 Jesteśmy zainteresowani Kandydatami, którzy:

• Ukończyli studia wyższe
• Posiadają min. trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
• Znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje biznesową
• Posiadają doświadczenie we współpracy z dostawcami (agencje rekrutacyjne)
• Świetnie radzą sobie z pracą pod presją czasu, szybko rozwiązują napotkane problemy
• Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne są ich mocnymi stronami
• Cechują się wysoką dbałością o szczegóły

Oferujemy:

• Realne perspektywy rozwoju i indywidualny plan kariery
• Współpracę z młodym, energicznym i zmotywowanym zespołem
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
• Świetną atmosferę sprzyjającą kreatywności
• Możliwości realizacji własnych pomysłów

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.