Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2017.

Starszy specjalista ds. funduszy europejskich

Lublin, lubelskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kluczowe obowiązki:

• sporządzanie wniosków, biznesplanów oraz studiów wykonywalności dla projektów inwestycyjnych, badawczych oraz doradczych dla przedsiębiorstwa oraz jednostek sektora finansów publicznych
• analiza dokumentacji konkursowej
• współpraca z przedsiębiorcami i jednostkami naukowymi

Wymagane cechy i umiejętności:

• wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzane, administracja, prawo lub studia techniczne np. biotechnologia, informatyka, chemia, fizyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria środowiskowa, mechatronika
• co najmniej 2 letnie doświadczenie w tworzeniu wniosków w zakresie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na poziomie regionalnym lub krajowym
• zdolności analitycznego myślenia
• co najmniej dobra znajomość Excela
• umiejętność pracy pod presją czasu
• doskonała organizacja pracy własnej
• umiejętność budowania dobrych relacji z Klientami

Mile widziane:

• doświadczenie w tworzeniu wniosków w ramach perspektywy 2014-2020 w ramach RPO WL i/lub POIR
• doświadczenie w sporządzaniu wniosków dla jednostek samorządu terytorialnego
• doświadczenie w tworzeniu wniosków na działalność badawczo-rozwojową.

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych