Starszy Specjalista ds. BHP

Hays Poland

Okolice Krakowa, małopolskie

Hays Poland

Okolice Krakowa
NR REF.: 1149831

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Krakowa poszukujemy Kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. BHP.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa w zakładzie, praca z kierownictwem i wszystkimi pracownikami w tym zakresie;
  • Monitorowanie funkcjonowania systemu zarządzania BHP; Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP i ppoż.;
  • Szkolenie pracowników w zakresie zagadnień BHP, ochrony środowiska i ppoż.;
  • Dzielenie się dobrymi praktykami BHP oraz usprawnianie ich działań,
  • Tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji BHP, jak i raportowanie zgodnie z zasadami,
  • Ocena ryzyka zawodowego;
  • Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi;
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu BHP w zakładzie;
  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy;
  • Współtworzenie procedur i instrukcji w obszarze BHP oraz ppoż.;
  • Wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy;
  • Przygotowywanie raportów oraz prezentacji;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku BHP lub studia podyplomowe;
  • Kilkuletni staż pracy w obszarze BHP;
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej ( mile widziane w sektorze petrochemicznym);
  • Znajomość norm wymagania normy ISO 14001:2015;
  • Wymagania normy ISO 45001:2018;
  • Dobra znajomość języka angielskiego ze względu na międzynarodowy charakter organizacji; Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność;

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne wynagrodzenie/ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ;
  • Godziny nadliczbowe extrapłatne 100 %;
  • Nagrody kwartalne i jubileuszowe;
  • Pakiet benefitów: min prywatna opieka medyczna, karta multisport; Dofinansowanie posiłków.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy