Starszy specjalist ds. sprzedaży

Fideltronik

Sucha Beskidzka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków
  • obsługa zapytań ofertowych od klientów

  • przygotowywanie ofert technicznych i wycen we współpracy z innymi działami

  • bieżące wsparcie sprzedaż

  • opracowywanie raportów

  • obsługagości i wizyt klientów

  • udział w targach branżowych

  • aktywnie poszukiwanie potencjalnych klientów

Wymagania

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe (wykształcenie o profilu technicznym będzie traktowane jako dodatkowy atut)

  • minimum 3-letnie doświadczenie w strukturach sprzedażowych w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie i potencjał do pracy z klientem w systemie zdalnym

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług

  • umiejętność profesjonalnego przygotowywania ofert handlowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • terminowość i samodzielność w realizacji zadań oraz odpowiedzialność za ich wykonanie

  • bardzo dobra organizacja swoją pracy i efektywność w działaniu

  • zdolności analityczne

  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Fideltronik to grupa firm w branży elektronicznej z polskim kapitałem po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne, Praca Obsługa klienta