Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2059

Obowiązki:

-opracowanie Planu służb Centrum Szkolenia Logistyki oraz bieżące prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji w zakresie pełnienia służb wewnętrznych Centrum;
-administrowanie systemem KTSA i utrzymywanie w ciągłej aktualności i sprawności bazy danych oraz podziału żołnierzy i pracowników do grup alarmowych;
-współudział w planowaniu i realizacji ćwiczeń epizodycznych oraz współudział w opracowaniu dokumentacji tych ćwiczeń;
-współudział w opracowaniu dokumentacji planistycznej na rok planistyczny;
-prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją działalności w zakresie kontroli zarządczej w Centrum oraz znajomość dokumentów normatywnych w tym zakresie;
-prowadzenie dokumentacji szkoleniowej kadry z zakresu służb dyżurnych;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie średnie 4 lata doświadczenia zawodowego,wykształcenie wyższe 2 lata doświadczenia zawodowego.Umiejętność samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w aktach prawnych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru realizowanych zadań.Biegła znajomość posługiwania się komputerem w zakresie obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.Znajomość:a) Decyzji nr 124/Org./DG RSZ Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2015 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Jednolitych procedur działalności bieżącej w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej;b) Decyzja nr 385/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 17.12.2013 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej (Dz. U. MON z 2013 r. poz. 338 z późn. zm.); c) Decyzja Nr 138 MON z 17.05.2013 r. w sprawie organizacji i funkcjonowania kontroli zarządczej w dziale Administracji Rządowej ON.Umowa o pracę na zastępstwo, praca w Grupie,wynagrodzenie 3070zł/m+premia.

Miejsce pracy: Dworcowa 6A, 86-134 Grupa, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy