Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0153

Obowiązki:

1. Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników.
2. Przygotowywanie od strony formalnoprawnej dokumentów dotyczących zatrudnienia,
rozwiązywania umów o pracę, zaszeregowania, przeniesień, urlopów i innych spraw
wynikających ze stosunku pracy.
3. Nadzór nad terminowością szkoleń bhp pracowników.
4. Wydawanie skierowań i kontrola terminowości wykonywanych badań wstępnych, kontrolnych i okresowych przez nauczycieli i pracowników niebędących nauczycielami.
5. Sporządzanie i przekazywanie sprawozdań do GUS i PFRON w zakresie spraw kadrowych.
6. Przygotowywanie i wprowadzanie danych do SIO w zakresie spraw kadrowych.
7. Przyjmowanie dokumentacji oraz prowadzenie składnicy akt.
8. Prowadzenie spraw związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych oraz pomocą zdrowotną dla nauczycieli.
9. Prowadzenie ewidencji ilościowej zakupionych i wydanych biletów MPK.
10. Merytoryczne przygotowywanie faktur do przelewów (pieczątki, zbieranie podpisów).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • I. Wymagania niezbędne: 1. Obywatelstwo polskie. 2. Wyksztalcenie min. średnie. 3. Staż pracy: wykształcenie średnie minimum 2 lata; wykształcenie wyższe - 0. 4. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. 5.Niekaralność za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. II. Wymagania dodatkowe: 1. Znajomość ustawy Kodeks pracy, ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy Karta nauczyciela, przepisów o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. 2. Mile widziana znajomość programów: Vulcan, SIO. 3. Znajomość obsługi programów komputerowych (pakiet MS Office). 4. Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność. 5. Umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Częstochowska 6a, 15-459 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: 1. CV lub kwestionariusz osobowy. 2. List motywacyjny. 3. Kserokopie dyplomu wyższej uczelni lub świadectwo maturalne oraz kserokopie innych dokumentów potwierdzających nabyte umiejętności. 4. Kserokopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie. 5. Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego. 6. Oświadczenie o niekaralności za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 7. Oświadczenie o pełniej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych. 8. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), oraz potwierdzenie zapoznania się z klauzulą informacyjną V. Termin i miejsce składania dokumentów: 1. Termin do dnia 28.01.2020 2. Miejsce: sekretariat Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Sybiraków ul. Częstochowska 6A 15-459 Białystok w zamkniętej kopercie, z dopiskiem Nabór na stanowisko STARSZY REFERENT. VII. Informacje dodatkowe: 1. Kandydaci spełniający wymagania niezbędne zostaną powiadomieni o terminie kolejnego etapu naboru telefonicznie. 2. Oferty złożone po terminie (liczy się data wpływu do szkoły), w sposób inny niż w określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów lub nie będące odpowiedzią na ogłoszony nabór nie będą uwzględnione w prowadzonym postępowaniu. 3. Dokumenty aplikacyjne kandydatów mogą być odbierane osobiście przez osoby zainteresowane w ciągu miesiąca od dnia zakończenia procedury naboru (po podaniu nazwy konkursu, za okazaniem dowodu tożsamości) w sekretariacie szkoły. Po tym czasie zostaną komisyjnie zniszczone. VII. Informacje dodatkowe: 1. Kandydaci spełniający wymagania niezbędne zostaną powiadomieni o terminie kolejnego etapu naboru telefonicznie. 2. Oferty złożone po terminie (liczy się data wpływu do szkoły), w sposób inny niż w określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów lub nie będące odpowiedzią na ogłoszony nabór nie będą uwzględnione w prowadzonym postępowaniu. 3. Dokumenty aplikacyjne kandydatów mogą być odbierane osobiście przez osoby zainteresowane w ciągu miesiąca od dnia zakończenia procedury naboru (po podaniu nazwy konkursu, za okazaniem dowodu tożsamości) w sekretariacie szkoły. Po tym czasie zostaną komisyjnie zniszczone.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.sp4bialystok.vizz.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy