STARSZY REFERENT W SEKCJI LOGISTYCZNEJ

I BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1928

Obowiązki:

-wystawianie rozkazów wyjazdów na pojazdy, opracowywanie analiz techniczno ekonomicznych zużycia paliw płynnych, planowanie potrzeb materiałowo- finansowych służb technicznych i przekazywanie ich do Wojskowego Oddziału Gospodarczego, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej sprzętu służb technicznych, składanie zapotrzebowań na środki techniczne do Wojskowego Oddziału Gospodarczego, opracowywanie zestawień i wykazów w zakresie służb technicznych na potrzeby Wojskowego Oddziału Gospodarczego, obsługa informatycznych systemów logistycznych, składanie zapotrzebowań na środki transportowe

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak
  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania pożądane: biegła umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie programów MS Office i innych urządzeń biurowych, samodzielność i operatywność w pracy, systematyczność i dokładność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, umiejętność dobrego planowania i organizowania pracy na zajmowanym stanowisku.

Miejsce pracy: LWOWSKA 5, 35-301 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy składać w terminie do dnia 17 lipca 2020 r. Pod adresem (na Biurze Przepustek): JW 3841 ul. Lwowska 5 35-922 Rzeszów Inne informacje: - oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. Oferty odrzucone zostaną zniszczone komisyjnie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 261 155 764 w godz. 8.00 13.00. Wymagane dokumenty i oświadczenia:kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie, oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa skarbowe popełnione umyślnie, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, życiorys i list motywacyjny. Kopie innych dokumentów i oświadczenia: kopie świadectw pracy, kopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i uprawnienia.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy