Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

starszy referent ds. administracyjnych

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i organizowanie szkoleń dla przewodników PMA-B, Prowadzenie dokumentacji Metodyki Oprowadzania, prowadzenie bieżącej korespondencji, opracowywanie raportów i sprawozdań, przygotowywanie umów, wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika MO.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie m.in. średnie
  • podstawowa znajomość tematyki związanej z KL Auschwitz i II wojną światową
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i gotowość podejmowania się różnorodnych zadań związanych z funkcjonowaniem Muzeum
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz

z listem motywacyjnym należy przesłać klikając przycisk ,,APLIKUJ" w terminie od 16.09.2019 r. do skutecznego zakończenia

naboru.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna, Praca Doradztwo / Konsulting