Starszy Programista .NET

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma zatrudniająca ok. 2 tysięcy pracowników oraz posiadająca ok. 200-osobowy dział IT. Realizuje unikalne projekty IT w skali krajowej. Do nowego zespołu poszukujemy specjalistów, którzy będą tworzyć rozwiązania biometryczne.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Doświadczenie w programowaniu C#/ ASP.NET
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty .NET
  • Znajomość ASP.NET MVC lub WPF, Entity Framework (lub inny ORM), Unity WCF oraz znajomość wzorców oprogramowania
  • Praktyczna znajomość XML (XML Schema, XSLT), Web Services
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów,    analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych,   projektowania obiektowego
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość HTML, CSS, Javascript
  • Znajomość narzędzi typu Visual Studio, SVN

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie: 75 - 90 PLN +VAT za godzinę pracy + 25 dni płatnego urlopu
  • Bezpłatne miejsce parkingowe na Mokotowie
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy