Starszy programista JavaScript

Sidnet

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zespół Sidnet Solutions poszukuje osób na stanowisko Starszego programisty JavaScript - frontend developera.

Poszukujemy osoby do pracy przy dużym projekcie dla klienta z Wielkiej Brytanii, polegającej na programowaniu frontendu aplikacji webowej, napisanej z użyciem frameworka Backbone. Zespół frontendowy to 6 pracowników naszej firmy z Polski, dlatego większość codziennej komunikacji odbywałaby się w języku polskim. Komunikacja z zespołem backendowym, a także z Product Ownerami, odbywa się po angielsku, za pośrednictwem systemu zarządzania projektami (Redmine), maila, a także chatu.

Projekt jest rozwijany od 5 lat, z naszym udziałem od niemal samego początku. Jest prowadzony z dużą dbałością o jakość kodu - w użyciu są testy automatyczne (Jasmine, Sinon, Karma), a każda zmiana kodu przechodzi obowiązkowe code review. Doceniane jest angażowanie się w analizę zadań i proponowanie rozwiązań.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość JavaScript,

- Znajomość HTML/CSS,

- Doświadczenie z systemami kontroli wersji,

- Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

- Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

- Znajomość architektury REST,

- Doświadczenie z Twitter Bootstrap,

- Doświadczenie z Backbone.js i Underscore/Lodash,

- Umiejętność pracy w środowisku systemów Unix/Linux.

Oferujemy:

Ze względu na specyfikę projektu, istnieje możliwość pracy prawie całkowicie zdalnej, oczekujemy jedynie gotowości do pojawienia się w naszym biurze w Warszawie nie częściej niż raz w miesiącu oraz w pierwszych dniach zatrudnienia w celu efektywnego wdrożenia w środowisko pracy.

Wynagrodzenie: 8 - 12 tys. złotych netto

Prezentacja firmy

Zajmujemy się budowaniem serwisów internetowych (e-commerce, serw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy