Starszy Programista Java

First Data Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

First Data Polska S.A. First Data Polska S.A.
Jesteśmy jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne rozwiązania do kompleksowej obsługi płatności w świecie omnichannel. Naszymi klientami są banki, instytucje finansowe oraz przedsiębiorcy.

First Data™ Polcard® stanowi część korporacji First Data, światowego lidera płatności elektronicznych, obecnego w 36 krajach świata, procesującego 74 miliardy transakcji rocznie.

Więcej o nas: www.firstdata.pl; www.polcard.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji, będącej liderem światowym w swojej branży
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie zajęć językowych
  • Pracę w przyjemnej lokalizacji w Warszawie, w Alejach Jerozolimskich, blisko centrum.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych na podstawie przedstawionej dokumentacji analitycznej i technicznej;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej;
  • Wsparcie techniczne dla istniejących systemów;
  • Raportowanie postępu prac do przełożonych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka Java i zagadnień programowania obiektowego;
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji;
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu, wykonywaniu, dokumentowaniu i testowaniu komponentów aplikacji;
  • Praktyczna znajomość języka UML oraz narzędzi wspierających projektowanie aplikacji (Enterprise Architect);
  • Praktyczna znajomość technologii JEE, Spring, Hibernate;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu SPA z wykorzystaniem AngularJS;
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających proces wytwarzania oprogramowania: Maven, Git, Gerrit, Jenkins, Jira;
  • Znajomość relacyjnych baz danych w szczególności Oracle, języka PL/SQL;
  • Znajomość zagadnień integracji systemów (serwisy REST, SOAP; Messaging);
  • Odpowiedzialność i sumienność, gotowość do tworzenia nowych rozwiązań w zgodzie z przyjętym procesem;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, łatwość uczenia się nowych technologii;
  • Zdolność do efektywnej pracy w wieloosobowym zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację;
  • Wymagany min. 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku.