Starszy Programista Java

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1091811

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Rodzaj umowy: Kontrakt B2B
Stawka: 80 – 107 zł +VAT/ godzinę

Wymagania:
- ponad 5 lat doświadczenia w programowaniu
- znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow
- znajomość min Java 7 oraz Java EE 6
- znajomość Hibernate lub EclipseLink
- Relacyjne bazy danych SQL
- doświadczenie z technologiami serwerów aplikacyjnych (JBoss, WebLogic, GlassFish)
- jedna z technologii front-endowych: JSF, AngularJS, Vaadin
- dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS
- znajomość JUnit

Mile widziane:
- doświadczenie z systemami UNIX
- Spring Framework
- znajomośćbibliotek wspierających testowanie np. Mockito, Arquillian, Spock, Selenium

Zakres obowiązków:
- wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania
- uczestnistwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności poktytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
- wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, któryoperuje na bardzo dyużych wolumenach danych
- udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii
- praca zgodna z metodyką SCRUM
- wykonywanie code review na pull-requestach,
-Wsparcie dla procesu – git-flow
- szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów
- coaching w ramach małych zespołów

Oferujemy:
- Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
- Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
- Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy
- Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland