Starszy Programista iOS

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta – sektor ubezpieczeniowy - poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszego Programisty iOS

Projekt polega na budowie natywnych aplikacji mobilnych oraz komponentów backend do wsparcia procesu sprzedaży i obsługi klienta. Projekt tworzony ‘from scratch’, czyli od totalnych podstaw, zero utrzymania. Klient w chwili obecnej przechodzi na nowe środowisko projektowe. Cały software tworzony jest w Polsce dla całej grupy klienta (różne kraje).

Poszukujemy osoby, która dobrze czuje się w roli konsultanta / lead’a, lubi doradzać i proponować różne rozwiązania.

Wymagania techniczne:

  • Gotowość do programowania od podstaw, tzw. "develop from scratch"
  • Znajomość języków Swift, iOS
  • Znajomość frameworków i technologii: Alamofire, REST
  • Znajomość studia programistycznego XCode,
  • Znajomość Continuous Integration oraz narzędzi: GIT/Stash, JIRA
  • Znajomość narzędzi: Firebase, Fabric, Appium
  • Znajomość wzorców projektowych oraz clean code

Zakres obowiązków:

1. Programowanie:

  • Projektowanie i programowanie nowych rozwiązań;
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań, wykorzystanie Continuous Integration
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Nadążanie za bieżącymi trendami rynkowymi w programowaniu

2. Testy:

  • Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych
  • Dostosowywanie i promowanie standardów jakości
  • Opracowywanie: testów jednostkowych, planów wdrożeń, planów utrzymania systemów

3. Szkolenia: opracowywanie materiałów szkoleniowych i instrukcji użytkownika.
4. Wsparcie dla zespołu Utrzymania systemów.

Oferujemy:

  • Współpracę na kontrakcie B2B lub umowę o zlecenie przez devire
  • Pracę z dynamicznym zespołem programistów w dojrzałej organizacji pełnej nowych wyzwań,
  • Pozytywną atmosfera pracy oraz możliwość rozwój,
  • Możliwości skorzystania z benefitów takich jak: opieka medyczna, karta sportowa.

Devire Devire Devire Devire