Starszy Programista Big Data (Hadoop)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005065
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

Poszukujemy Programisty do realizacji projektów związanych z Big Data. Praca będzie polegała na przygotowywaniu analiz danych w ścisłej współpracy z zespołem rozwoju biznesu Big Data.

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość bazy SQL/HQL;
  • Ponadprzeciętne umiejętności analityczne z wykorzystaniem języka SQL;
  • Doświadczenie w pracy z Hadoop;
  • Bardzo dobra znajomość infrastruktury Hadoop;
  • Znajomość systemów Unix/Linux;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana wiedza domenowa z działania sieci telekomunikacyjnej;
  • Umiejętność pracy w grupie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferta:

  • Praca w stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z zatrudnieniem w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość rozwoju;
  • Benefity (LuxMed, Multisport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.