Starszy Prawnik - ochrona danych osobowych, prawo procesowe

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta eksperckiej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Starszy Prawnik - ochrona danych osobowych, prawo procesoweMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych,
  • reprezentowanie klientów przed organami nadzoru,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • sporządzanie opinii prawnych, regulaminów i umów dotyczących danych osobowych,
  • wdrażanie RODO.

Wymagania:

  • tytuł radcy prawnego/adwokata – element obligatoryjny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej i administracyjnej,
  • doświadczenie w występowaniu przed organami administracji publicznej,
  • mile widziane doświadczenie w ochronie danych osobowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w centrum Warszawy,
  • miłą atmosferę,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia/doskonalenia umiejętności zawodowych w zakresie GDPR.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.