Starszy Opiekun Klienta w Placówce Bankowej

Pośrednictwo Finansowe Magdalena Wojciechowska

Lębork, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
>sprzedaż produktów bankowych z nastawieniem głównie na kredyty i konta oraz realizacja określonych planów sprzedażowych,
>aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami,
>obsługa gotówkowa Klientów placówki,
>bieżąca obsługa Klientów w placówce zgodnie ze standardami,
>budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta.

Wymagania

>wykształcenie średnie lub wyższe (w trakcie studiów),
>doświadczenie w obsłudze Klienta (doświadczenie w branży bankowej będzie dodatkowym atutem),
>podstawowa wiedza z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego,
>gotowość do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu bankowości,
>otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych,
>umiejętności negocjacyjne,
>wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:
>zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w placówce partnerskiej Raiffeisen Bank Polska S.A.,
> Od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
> szkolenia systemowo – produktowe.
> szkolenia miękkie
> System benefitów dla pracowników Raiffeisen Bank Polska w tym karta Multisport itp.
> obiady

Prezentacja firmy

Doradztwo finansowe, kredyty hipoteczne, gotówkowe, inwestycje, Getin No... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Finanse