Starszy Operator/ Ustawiacz Maszyn

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wałbrzych

Wysoka stawka + dojazd!
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie - jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dodatki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (2 lata -> czas nieokreślony)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości
  • Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje (możliwość zagranicznych podróży służbowych)
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)
  • Pakiet relokacyjny
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji
  • Oferta jest skierowana również do studentów studiów niestacjonarnych (indywidualnie dostosowany grafik pracy)

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Wykształcenie lub wiedza z zakresu elektryki, elektroniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Nadzór nad jakością produktu i maszynami
  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości, kontrola wyrobów
  • Wsparcie (przez początkowy okres zatrudnienia) w utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy