Starszy Operator/ Brygadzista

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bolesławiec, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bolesławiec

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Praca w systemie 2 zmian
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Liczne, profesjonalne szkolenia
  • Dogodna lokalizacja miejsca pracy
  • Ciekawa praca w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą, ustawianiem maszyn
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane
  • Otwartość, komunikatywność
  • Podstawowa wiedza o budowie maszyn

Zadania:

  • Pełna odpowiedzialność za część obszaru produkcji i zarządzanie zespołem
  • Realizacja planu produkcyjnego oraz kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad jakościowych
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień w celu ciągłej optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Nadzór i optymalizacja kosztów produkcyjnych
  • Wsparcie Kierownika produkcji pod względem merytorycznym, organizacyjnym oraz administracyjnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy