Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3337

Obowiązki:

1) przechowywanie powierzonego mienia należącego do poszczególnych grup surowców
w oddzielnych pomieszczeniach lub na oddzielnych regałach,
2) zabezpieczenie przechowywanych składników majątkowych przed wszelkiego rodzaju szkodnikami, zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi,
3) prowadzenie ewidencji magazynowej i przechowywanie dokumentów przychodowo-rozchodowych w zakresie wyposażenia działu mundurowego i żywnościowego zgodnie
z decyzją przełożonych,
4) przynajmniej raz na pół roku uzgadnianie ewidencji magazynowej z ewidencją główną działu żywnościowego, a w przypadku wyposażenia mundurowego uzgadnianie z ewidencją główną działu mundurowego w odstępach miesięcznych,
5) przyjmowanie i wydawanie z magazynu asortymentu na podstawie zatwierdzonych
do realizacji dowodów przychodowo-rozchodowych,
6) znakowanie-opisywanie sprzętu i wyposażenia wydawanego z magazynu numerami inwentarzowymi, zgodnie z ewidencją pozostałych środków trwałych (PŚT) i środków trwałych (ST) oraz dokonanie cechowania przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, które nie przechodzi na własność użytkownika,
7) stosowanie zasady rotacji zapasów oraz nie dopuszczanie do ich przeterminowania,
8) zgłaszanie do branżystów braków w poszczególnych rozmiarach i asortymentach przechowywanych składników majątku jak również upływających terminów przydatności
do użycia/spożycia (terminów ważności),
9) uczestniczenie w pracach zespołów lub komisji powołanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie oraz Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Obsługa komputera
  • PRACA W ZESPOLE

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Magazynier (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność biegłego i dokładnego liczenia, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność

Miejsce pracy: GRENADIERÓW 3, 20-331 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: - list motywacyjny i curriculum vitae, - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe, - kopia zaświadczenia o ukończeniu kursu operatora samojezdnych wózków widłowych. Inne dokumenty i oświadczenia: - kopia zaświadczenia o ukończeniu kursu w zakresie obsługi wind towarowych. - oświadczenie dodatkowe kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy