CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.
Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Starszy Kupiec Mody Męskiej

Miejsce pracy: Warszawa

CEE Experts Sp. z o.o. jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów, Budownictwa oraz BPO.

Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego klienta - bardzo rozpoznawalnej na polskim rynku firmy z branży fashion, poszukujemy osoby na stanowisko

Starszego Kupca Mody Męskiej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne rozwinięcie biznesu poprzez wykreowanie i nadzorowanie nowej kategorii w stylu Smart Casual
  • Wpływanie na charakter pracy między innymi projektantów, technologów
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy
  • Podejmowanie decyzji związanych z asortymentem w oparciu o analizę danych
  • Dbanie o spójność kolekcji
  • Określenie struktur asortymentu
  • Wpływanie na Visual Merchandising

WYMAGANE:

  • Minimum roczne doświadczenie w kreowaniu kolekcji
  • Doświadczenie w analizowaniu danych rynkowych, sprzedażowych, historycznych
  • Mocno rozwinięte kompetencje analityczne
  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku Kupiec, Project Manager, Projektant
  • Bardzo dobra znajomość trendów modowych

FIRMA OFERUJE:

  • Bardzo samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Duży wpływ na rozwój biznesu
  • Pełna decyzyjność w zakresie wyglądu kolekcji
  • Praca z produktem dobrej jakości
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Uczestnictwo w targach modowych
  • Praca w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, skupiającym pasjonatów modowych