Starszy Kucharz (Senior Chef de Partie)

Imperial-Agencja Pośrednictwa i Usług

Irlandia, Donegal, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w restauracji w Irlandii na stanowisku starszego kucharza. Przygotowywanie i produkcja żywności według najwyższych standardów, zgodnie z przepisami dotyczącymi higieny żywności.

WARUNKI

Długość kontraktu: OD ZARAZ – DO (30 wrzesień 2018)

Wynagrodzenie brutto: €12.00/h - €13.00/h

Tygodniowy czas pracy: Gwarantowana liczba godzin pracy – 35-40 i więcej, w zależności od potrzeb.

Zakwaterowanie: Pracodawca oferuje pomoc w organizacji zakwaterowania.

Wyżywienie: Zapewnione przez pracodawcę w godzinach pracy, w czasie wyznaczonym przez kierownika.

Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ

WYMAGANIA

Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wykształcenie: Mile widziane wykształcenie kierunkowe, ale nie jest to wymóg konieczny.

Język: Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Prezentacja firmy

Imperial - Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy jest liderem w pośr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka