Starszy Księgowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku usług w zakresie zarządzania, księgowości, administracji wynagrodzeniami, doradztwa podatkowego i biznesowego oraz innych usług korporacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy KsięgowyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • prowadzenie spraw rachunkowych i bieżącej księgowości spółek;
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów w różnych ujęciach;
  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych;
  • tworzenie rozwiązań optymalizujących kwestie podatkowe i księgowe;
  • nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego/starszego/głównego księgowego;
  • wiedza i doświadczenie w zakresie przygotowywania sprawozdań finansowych;
  • mile widziane doświadczenie w biurach rachunkowych, centrach usług wspólnych, itp.;
  • warunkiem niezbędnym jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w sprawach zawodowych
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, skrupulatność;
  • dobra znajomość Microsoft Office;
  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością.

Nasz klient oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość awansu i rozwoju;
  • benefity pracownicze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.