Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu ogłasza nabór na stanowisko "Starszy księgowy – rejestr zakupu"

zakres obowiązków:

dekretacja i ewidencja księgowa dokumentów zakupu i uzgadnianie sald, prowadzenie rejestru zakupu (kraj, zagranica), ustalanie podatku naliczonego VAT (stosowany prewspółczynnik) i przygotowanie deklaracji VAT i JPK,

wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: rachunkowość, finanse)
  • staż pracy w obsłudze pełnej księgowości min. 3 lata,
  • doświadczenie w prowadzeniu rejestru zakupu i rozliczeń podatku VAT,
  • doświadczenie w obsłudze systemów księgowych,
  • znajomość ewidencji kosztów, przepisów podatkowych w zakresie podatku VAT
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Termin i miejsce składania podań: od dnia 01.08.2017r. do dnia 14.08.2017r.

  • Życiorys zawierający klauzulę zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., t.j. Dz.U. z 2016 r., Poz.922, ze zmianami)
  • wraz z listem motywacyjnym należy przesłać poprzez "aplikuj"
  • informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat