Starszy księgowy ds. zobowiązań (AP)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Do rozbudowującej się, stabilnej struktury SSC w Warszawie poszukujemy doświadczonych księgowych w obszarze zobowiązań/płatności.

Informacje o kliencie

Lider rynku, firma będąca właścicielem 31 marek z sektora małego AGD. Kładąca duży nacisk na swoje wartości: pasję do innowacji, ducha pracy zespołowej, przedsiębiorczość i szacunek dla ludzi.

Ich biuro znajduje się w centrum Warszawy (obok stacji metra Dworzec Gdański).

Opis stanowiska

  • Procesowanie faktur od dostawców za pomocą systemu ERP (SAP);
  • Obsługa wszystkich zapytań związanych z dostawcami i zarządzanie komunikacją z dostawcami za pośrednictwem portalu dostawcy;
  • Tworzenie i przetwarzanie not kredytowych lub debetowych dla dostawców;
  • Przygotowywanie plików płatności i przetwarzanie płatności;
  • Weryfikacja wniosków o zwrot kosztów wraz z dokumentami potwierdzającymi i przetwarzanie zwrotów kosztów;
  • Wykonywanie okresowych potwierdzeń i uzgadniania sald dostawców;
  • Systematyczne archiwizowanie wszystkich oryginalnych faktur i dokumentów uzupełniających;
  • Aktywna partycypacja w zamknięcia okresowych (miesiąca, kwartały, roku);
  • Asystowanie przy audytach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Udział w tranzycji procesów AP z krajów niemieckojęzycznych;

Profil kandydata

  • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub rachunkowości;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz systemu ERP 'SAP';
  • Atutem będzie doświadczenie w centrum usług wspólnych lub dużej organizacji finansowej;

Oferujemy

  • Pakiet medyczny (możliwość rozszerzenia o opiekę stomatologiczną);
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Karta Multisport;
  • Bonus Roczny;
  • Zniżki na produkty firmy;
  • Elastyczny, hybrydowy model pracy (około 1/2 dni w tygodniu z biura);
  • Dobrze skomunikowana siedziba w centrum Warszawy;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page