Opis stanowiska pracy

• Organizowanie usługi na rzecz Klientów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług
• Zarządzanie pracą podległych koordynatorów oraz opiekunów,
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Klientem
• Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w koordynowaniu pracy zróżnicowanego zespołu
• Komunikatywność, otwartość
• Prawo jazdy kategorii B
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Samodzielność w działaniu
• Doświadczenie w obsłudze Klienta
• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

• Pracę od pn. do pt. w godz. 9.00-17.00 (dobrze skomunikowany dojazd do biura)
• Długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole
• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer)
• Samodzielność w ramach powierzonego obszaru

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa