Starszy konsultant w dziale Audytu

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma doradztwa podatkowego, prawnego, księgowego i audytorskiego. Laureat licznych nagród przyznawanych liderom biznesu za warunki pracy i jakość oferowanych usług profesjonalnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy Konsultant w dziale Audytu

Zadania

  • badania sprawozdań finansowych,
  • identyfikowanie zagrożeń finansowych występujących u klienta i konsultowanie ich,
  • planowanie i organizacja pracy członków zespołu,
  • przygotowywanie ofert i umów,
  • wyjazdy do klientów w Poznaniu i okolicach
  • współpraca z konsultantami i biegłymi rewidentami.

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w audycie finansowym,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową,
  • dostępność (liczne wyjazdy do klientów),
  • chęć rozwoju i zdobycia uprawnień biegłego rewidenta.

Nasz Klient zapewnia

  • ciekawą pracę z międzynarodowymi klientami,
  • możliwość rozwijania kompetencji językowych,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, świeże owoce, karta Multisport, platforma kafeteryjna,
  • jasną ścieżkę kariery,
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Devire Devire Devire Devire