Starszy konsultant ds. obsługi klienta

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy. Nasi konsultanci pracują w ponad 12 europejskich językach.

W Tivron stawiamy na równowagę. Life-work balance, rozwój i dobra atmosfera decydują o tym, że kariera w naszej firmie to doskonała alternatywa do pracy w korporacji. Nieustanny rozwój i tworzenie nowych stanowisk pracy sprawiają, że możesz do nas dołączyć na każdym etapie ścieżki zawodowej. Obecnie poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa infolinii wychodzącej i przychodzącej (około 30-50 procent czasu pracy)
  • Dosprzedaż produktów i dbałość o logistykę przesyłki
  • Nadzór i weryfikacja jakości pracy zespołu sprzedażowego
  • Przeprowadzanie działań coachingowych, pomoc w prowadzeniu warsztatów i szkoleń sprzedażowych/produktowych
  • On-boarding nowych pracowników
  • Wdrażanie nowych kampanii, projektów i produktów
  • Dbałość o realizację celów sprzedażowych indywidualnie i grupowo

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w branży CC- warunek konieczny
  • Znajomość specyfiki pracy w środowisku telefonicznej obsługi klienta
  • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe i komunikacyjne
  • Gotowość do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Wysoka motywacja do osiągania celu indywidualnego i zespołowego
  • Umiejętność sprawnej i konstruktywnej pracy z zespołem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o gwarantowaną podstawę + motywujące prowizje wynikowe
  • Stałe godziny pracy 8-16 od pon. do pt.
  • Niezbędne do rozpoczęcia współpracy narzędzia i wysokiej jakości certyfikowane szkolenia
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i realne możliwości awansu w strukturze firmy
  • Świetną atmosferę, uśmiechnięty i przyjazny zespół
  • Niezbędne narzędzia do pracy takie jak kawa, herbata, soki i owoce
  • W czasie przerwy możliwość odpoczynku w strefie relaksu, a dla aktywnych gry w piłkarzyki
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".