Starszy Inżynier Zgodności Produktu

Hays Poland

Katowice, dolnośląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1134541

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy chętnych Kandydatów do podjęcia pracy na stanowisku:

Starszy Inżynier Zgodności Produktu (Senior Produkt Compliance Engineer)

Opis stanowiska:

  • Definiowanie programów i prowadzenie globalnych projektów mających na celu pomoc firmie w ustanowieniu i utrzymaniu zgodności z nowymi lub zmienionymi normami środowiskowymi, certyfikatami i przepisami, w tym z tymi, które są wymagane do zarządzania substancjami niebezpiecznymi w produktach, efektywności energetycznej produktów i odpowiedzialności po zakończeniu eksploatacji.
  • Analizowanie trendów oraz stanowisk regulacyjnych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy jak i dostawcami w zakresie regulacji
  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi podmiotami certyfikującymi

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku zdobyte w firmie o profilu produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wymaganych norm, dyrektyw, certyfikatów (mile widziane dla produktów z obszaru elektroniki, automatyki i pokrewnych)
  • Wysoka kultura pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie
  • Zdolność do samo motywowania się i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o stosunek pracy
  • Pracę w profesjonalnym i miłym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Organizowanie szkoleń
  • Benefity pracownicze

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy