Starszy Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży

Bitstream Sp. z o.o.

20-209 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

- Obsługa klientów firmy w zakresie doradztwa technicznego przed i po sprzedaży.
- Ścisła współpraca oraz bycie merytorycznym partnerem biznesowym dla klientów, projektantów oraz wykonawców w kwestii doboru właściwych elementów do projektu.
- Aktywna współpraca z działem handlowym firmy, w celu wsparcia technicznego Klienta.
- Dynamiczne reagowanie na potrzeby rynku i dostosowywanie oferty produktów firmy do jego oczekiwań (poszukiwanie nowych projektów lub wprowadzanie nowych produktów na rynek).
- Przygotowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń technicznych dla Klientów firmy oraz dystrybutorów
- Przygotowywanie materiałów technicznych na wewnętrzne potrzeby firmy oraz dla Klientów.
- Testy nowych rozwiązań i konfiguracji na potrzeby własne i Klientów.

Wymagania

- Wyższe wykształcenie techniczne (najlepiej z dziedziny telekomunikacji, elektroniki, informatyki).
- 1-3 letnie doświadczenie we wsparciu sprzedaży w firmie działającej w podobnej branży IT.
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz analityczne.
- Zdolność strategicznego i kreatywnego myślenia.
- Orientacja na rezultat, samodzielność oraz motywacja do rozwoju.
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- Praktyczna znajomość systemów operacyjnych MS Windows, Linux, stosu protokołów TCP/IP, budowy sieci Ethernet.
- Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
- Czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

BITSTREAM jest polskim producentem profesjonalnych urządzeń trans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems