Starszy Inżynier Produkcji

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0021107
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Nadzór techniczny i optymalizacja istniejących urządzeń i procesów produkcyjnych,
  • Analiza możliwości rozwoju produktu (materiały, technologie, akcesoria, maszyny, urządzenia),
  • Wdrażanie metodologii Lean do procesów produkcyjnych,
  • Udział oraz prowadzenie projektów SixSigma, Kaizen,
  • Współpraca z działem jakości w zakresie skarg od klientów,
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych,
  • Przeprowadzanie audytów procesu,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej/procesowej,
  • Koordynowanie pracy działu inżynierii procesowej (technologii),
  • Wprowadzenie ustawień w SAP,
  • Uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach zawodowych, telekonferencjach.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie (2-3 lata) na podobnym stanowisku (np. inżynier procesu, technolog),
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wiedza nt. metodologii Lean oraz wymagań ISO 9001,
  • Znajomość programu SAP,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Komunikatywność,
  • Motywacja i zaangażowanie w pracę.

Oferta:

  • Praca w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie, dostawcy szerokiej gamy produktów i usług dla elektroniki i dziedzin pokrewnych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i konferencje (często w j. angielskim),
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Miejsce pracy: Szczecin-Załom.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.