Starszy Inżynier procesu montażu

Hays Poland

Nowogrodziec / Wykroty, dolnośląskie

Hays Poland

Nowogrodziec / Wykroty
NR REF.: 1152986

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, zlokalizowanej w okolicach Bolesławca, poszukujemy Kandydata, który dołączy do struktur firmy na stanowisko Starszego Inżyniera procesu montażu.

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie i ciągły rozwój procesów produkcji na wszystkich etapach,
  • Projektowanie procesów zapewniających zgodność produktów z wymaganiami klienta z uwzględnieniem dokumentacji i obowiązujących procedur jakościowych,
  • Dostarczanie do klienta wewnętrznego i zewnętrznego informacji i dokumentacji najwyższej jakości produktów z uwzględnieniem komunikowanych przez klienta potrzeb,
  • Rozwój planów autonomicznego i prewencyjnego utrzymania maszyn,
  • Wsparcie w realizację planu produkcji poprzez rozwój procesu w zakresie jego wydajności i reagowanie na odchylenia od standardów,
  • Udział w projektach wdrożenia nowych produktów,
  • Inicjowanie i realizacja działań optymalizacyjnych w zakresie bezpieczeństwa, jakości, produktywności i kosztów. Udział w planowaniu inwestycji,
  • Przestrzeganie bezpieczeństwa pracy (BHP), jakości (IATF) oraz przepisów ochrony środowiska (ISO 14001),
  • Wdrażanie Standardów Procesów produkcyjnych bazujących na idei procesu ciągłego doskonalenia, gwarantujących stabilizację i bazę ciągłego doskonalenia i optymalizacji tych procesów,
  • Wspieranie procesów, poprzez przygotowanie planu reakcji na sytuacje niestandardowe, analizując i dopasowując zdolności produkcyjne.

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
  • Doświadczenie w procesie montażu
  • Doświadczenie z Six Sigma, mapowaniem i projektowaniem strumienia wartości,
  • Znajomości narzędzi: SAP, Hydra, IWQ, rysunek techniczny, MS Office, MS Project, PLM, Empower i inne narzędzia IT (mile widziane).

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatek do dojazdów, Medicover, PPK, dopłata do wczasów 1365 zł/rocznie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy